Ракетний обстріл Харкова – росіяни розбили спорткмоплекс ХПІ

У ніч на 24 червня російські окупаційні війська випустили по Харкову 2 ракети. Їх ціллю став цивільний об’єкт – спортивний комплекс ХПІ.

Військовий експерт: 

Вночі фіксувалися пуски з району Бєлгородської області. На сьогоднішній день ми бачимо по характеру руйнувань, за уламками можна сказати, що це були ракети Іскандери, які були випущені російськими військами. Обстріли здійснюються по крупних об’єктах, таких як дитячі садочки, школи спортивні зали, припускаючи, що в них можуть знаходитися пункти постійної дислокації військові частини Збройних сил України та інших збройних формувань

фото Володимир Павлов

Унаслідок ракетного удару сталась руйнація будівлі та виникла пожежа на площі близько 200 кв. метрів.

Анатолій Торяник, заступник начальника ГУ ДСНС Харківщини: 

Спортивний манеж знищено. Пожежа була на площі 200 кв м. Постраждав також і весь спортивний комплекс, який розташований поруч.

Найбільше зруйнований манеж, де займалися легкоатлети: несучі конструкції, колони залишилися, перекриття частково впали, флігеля стоять.

фото Ганна Черненко

працівник спорткомплексу: 

Це повинні експерти оцінювати, чи це можливо, чи потрібно все розбирати і будувати заново, чи можливо щось розібрати і щось поправити.

Про унікальність споруди розповіли працівники.

Сергій Глядя, доцент кафедри фізичного виховання:

Это база олимпийской подготовки. Удостоен государственной премии в области архитектуры Украины. Это сооружение, которое призвано нести только добро, здоровье людям, начиная от маленьких детей до студентов. Наш спорткомплекс ежедневно пропускал не меньше, чем полторы-две тысячи студентов.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.