Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

ПсевдоСБУ грабувала бізнесменів Одеси

Вдень активні громадські діячі, вночі – скоюють розбійні напади. В Одесі вже кілька місяців орудує банда, що маскується під СБУ, як стало відомо Вісті Ньюс. Грабують під виглядом обшуків, викрадають автомобілі, а потім продають на запчастини. Двох псевдосиловиків вже затримали.


Про так звану “спілку” одеські правоохоронці дізналися ще наприкінці липня. Тоді до них прийшов іноземець та заявив – його автомобіль забрали люди у військовій формі. Залякували макетами зброї та вимагали ключі від квартири. Мовляв, обшукуватимуть. Однак планам шахраїв завадила дружина потерпілого – зачинила двері з середини.

Вадим Могила, начальник УКР ГУНП в Одеській області:
В ході слідства було встановлено, що вказані особи скоювали розбійні напади під виглядом працівників Служби безпеки України.

Пізніше до поліції звернувся ще один іноземець. На нього скоїли подібний напад.Обидва потерпілі – підприємці. Чоловіки володіють потужними торговими точками на ринках Одеси. У ході слідства правоохоронці встановили особи нападників. Цікаво, що всі виявилися членами місцевої громадської організації. Кількох учасників банди вже затримали.

Затриманий:
– Вы вступили в эту общественную организацию добровольно?
– Да.
– Какие основные задачи этой организации?
– Я не знаю. На сколько я был осведомлен – это общественные работы.

Зараз затримані перебувають під вартою. Проти них порушили кримінальне провадження за статтею про розбій. На разі одеські правоохоронці встановлюють місце знаходження інших учасників банди та її організатора.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023