Провокації зі сторони Російської Федерації у відповідь на біометричний контроль

Провокації у відповідь на біометричний контроль, як стало відомо Вісті Ньюс. У Державній прикордонній службі України інформують, що через посилення пропускного режиму Російська Федерація у святкові дні безпідставно завертала машини назад до України. Також прикордонники відзвітували про саму роботу нового пропускного режиму.

З 1 січня росіяни й також громадяни інших 7 десятка країн в’їжджають до України за новими правилами. Вони мають пройти біометричний контроль. Посилення правил перевірки пов’язане з бажанням убезпечити Україну від злочинців і терористів, що можуть прибути з-за меж країни для дестабілізації ситуації. За тиждень після введення в дію у прикордонному відомстві поінформували про провокації з боку Росії.

Василь Серватюк, 1-ший заступник голови Державної прикордонної служби:
Відмовлено в пропуску 17 транспортним засобам нашим і повернуті вони без складання відповідних документів і пояснення причин. І з кожним днем нам слід очікувати ще більше таких провокативних дій на українсько-російській ділянці кордону.
Тим часом введення біометричного контролю вже показало себе з позитивного боку. Про перші результати говорять у Держприкордонслужбі.
Василь Серватюк 1-ший заступник голови Державної прикордонної служби:
Було 389 виконано доручень правоохоронних органів, 48 спрацювань за базами даних Інтерполу, з яких реалізовано 20. Стосовно 12 осіб, 1 автомобіля і 11 паспортних документів.

Наразі з початку 2018 біометричний контроль пройшли 29 тисяч іноземців, з них 24 тисячі росіяни.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100