Професійна орієнтація через призму родинних цінностей: для харків’ян влаштують професійні проби (м. Дергачі)

24 липня 2018 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбудуться майстер-класи з кухарської справи, з в’язання, металообробки та будівництва. Обравши найбільш цікавий для себе напрямок діяльності, батьки разом з дітьми випікатимуть печиво, оброблятимуть металеві деталі, наноситимуть рідкі шпалери з використанням трафарету, виготовлятимуть ляльки-мотанки.

Професійні проби пройдуть у рамках проекту «Родинні цінності – фундамент суспільства майбутнього», метою якого є об’єднати сім’ї та відродити сімейні традиції.

Крім того, на відвідувачів заходів чекають рухливо-пізнавальні ігри та квести. Усі бажаючі зможуть пройти тестування, спрямоване на визначення професійних здібностей та схильностей, а з маленькими дітьми працюватиме аніматор. На завершення – смачний куліш.

Всі заходи орієновані на багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

Участь у заходах безкоштовна!

Головне завдання заходів – підвищити обізнаність та відповідальність батьків щодо професійного визначення дітей, створити умови для розкриття професійного потенціалу дітей.

З метою висвітлення процесу імплементації сімейних цінностей у систему професійного визначення молоді, до участі у заходах запрошуються представники преси.

Збір бажаючих взяти участь в заходах та преси о 10.00 біля ст. м. «Перемога» (Олексіївська лінія), звідки безкоштовно від’їжджатиме автобус з номерним знаком АХ 44 20 ЕТ.

Місце проведення: Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (м. Дергачі, вул. Наукова,1).

Час проведення заходів: 11.00-14.00.

Співорганізатори: ТОВ «Центр управління кар’єрою», Харківський обласний  та міський центри зайнятості.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100