Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

ПРОБКА Resto & Music Hall запрошує на особливу Новорічну ніч

З 15 по 30 грудня – час передноворічних корпоративів!
Прийшов час зібратися з колегами не тільки для роботи, але і для шалено класного відпочинку у барі “ПРОБКА” на Сумській. Ми запрошуємо абсолютно всі компанії, від маленьких до великих міжнародних холдингів відзначити свій найкращий новорічний корпоратив з класною музикою і драйвовими танцями.
Повірте нам, це буде корпоратив, який ви точно будете згадувати з посмішкою (ну або вам про нього розкажуть).
Щодня, з 15 по 30 грудня для вас підготовлена ​​унікальна програма. Кращі музичні групи Харкова, добрі Дід Мороз і Снігуронька, імениті шоу-балети, спеціальні пропозиції від топових барменів і, звичайно ж, цікаві, несподівані, імпровізаційні сюрпризи від нашого ведучого.
Досить відзначати корпоративи в задушливому офісі, в повсякденній, буденній атмосфері! Дайте волю своїм співробітникам, нехай вони як слід прославлять ім’я компанії. Нехай кожен побачить свого колегу з іншої, до сих пір, незнаної сторони.
Хто знає, може на цьому корпоративі ви побачите серед своїх друзів потенційного заступника).
Замовляйте столи просто зараз за телефоном: 050-40-101-40
________
31.12 – Новорічна ніч: костюмований маскарад
Зустрічаємо Новий рік в барі “Пробка”, звичайно!
Казкова ніч, унікальна програма і чари маскараду чекають нас. Яскраве шоу в унікальному палаці епохи Бароко, несподіване і цікаве, адже в цю ніч наша ПРОБКА стане баром року в стилі бароко. А це значить, нас чекають незвичайні й несподівані пригоди, змішання епох і стилів, шоу від кращих танцювальних колективів міста, спецефекти, незвичайний ведучий, подарунки, сюрпризи та розіграші.
На сцені всю ніч група DREAM WEST зі спеціальною програмою. І головна інтрига цієї ночі – розіграш серед всіх присутніх ювелірної прикраси від ювелірного дому КАРАТ!
Поспішайте придбати квитки (їх кількість обмежена)! І – готуйте маскарадні костюми, звичайно!
Купуйте квитки за телефоном: 050 40 101 40
Замовляйте столи за посиланням: https://goo.gl/dXsYWu

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023