Про любов на ґрунті поезії та чоловічий психоаналіз. Комедії у Харкові 14.02

«Дура-Любов», «Приборкання Сьюзен» та «Чоловіки на межі нервового зриву». Топ 3 комедії про любов покажуть у Харкові 14 лютого. Детальніше про кожну з них. «ПРИБОРКАННЯ СЬЮЗЕН». КОМЕДІЯ ПРО «ЛЮБОВ НА ҐРУНТІ ПОЕЗІЇ».

Молода, красива, життєрадісна, безпосередня і повна ентузіазму перукарка Сьюзен, бажає вступити до Університету, для чого в один прекрасний день вривається в кабінет професора англійської словесності із заявою, що вона хоче знайти «сенс життя» і знати «ВСЕ».

Професор літератури Френк, цинік і любитель випити, котрий всім іншим заняттям воліє віскі, погоджується бути її наставником, абсолютно не припускаючи про той вихор, який ось-ось увірветься в його світ …

Новая сценаІ тут починається цікава, зворушлива і не передбачувана історія перевтілення «жвавої» перукарки в «освічену жінку». Зворушлива, життєстверджуюча і смішна історія кохання. Історія, після якої хочеться жити, історія, після якої хочеться по-новому поглянути один на одного, пережити чудові моменти, коли життя починається заново. Актори: Ігор Мірошниченко і Ольга Солонецька. «ЧОЛОВІКИ НА МЕЖІ НЕРВОВОГО ЗРИВУ». КОМЕДІЯ.

Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» – це розумна і людяна комедія про чоловіків 21-го століття, про тих таємниці і страхах, які вони приховують за масками успішних кар’єристів, чоловіків і мачо. У напівжартівливої манері троє чоловіків вирішують серйозні проблеми буття, переходячи від приватного до загального, і знаходять, врешті-решт, і самих себе, і вихід до світла в кінці тунелю. Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» дає можливість і посміятися, і подумати, але головне – він дає заряд оптимізму, такого необхідного в наше часто депресивно-агресивний час. Актори: Сергій Дзялік, Тимур Громико, Роман Фанін. Не залежно від віку та соціального становища будь-яка жінка хоче сімейного затишку. Героїні знаходяться в активному пошуку цих самих благ і кожна йде своїм шляхом. Сюжет розгортається в заміському будинку, де відбувається безліч смішних і безглуздих ситуацій з нашими героїнями – вибух автомобіля, захоплення заручника, кілери і звичайно – любов! Дія відбувається дуже динамічно, шумно і весело!

Актори: Юліана Савкіна, Вікторія Біла, Тимур Громико. https://internet-bilet.ua/novaya-scena

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.