Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

ПриватБанк у Харківській області запрошує на роботу молодих фахівців

Представники ПриватБанку взяли участь у щорічному Ярмарку робочих місць «Політех-2018». Ярмарок робочих місць – це традиційний захід, на якому компанії представили свої вакансії, познайомилися із студентами-випускниками, запросили їх на стажування. Студенти, в свою чергу, більше дізналися про вимоги роботодавців, знайшли відповідну компанію для практики або роботу – тимчасову чи постійну. Ярмарок робочих місць «Політех-2018» представив понад 450 вакансій, пропозицій про стажування і проходження практики з подальшим працевлаштуванням.

«В університеті крім фахівців технічних професій готують економістів. І до стенду ПриватБанку, в першу чергу, поспішали студенти саме економічного факультету, – говорить керівник напрямку трудових ресурсів ГРУ ПриватБанку в Харківській області Ігор Попов. – Але в банк потрібні не тільки фінансисти. Великим попитом зараз користуються ІТ-фахівці. На заході ми активно попрацювали і з майбутніми інженерами. До слова, хочу відзначити в цей раз зацікавленість студентів. Нас вже запросили на кілька окремих зустрічей на відповідних факультетах для більш детальної розмови».

Ігор Попов підкреслює – при прийомі на роботу банк віддає перевагу, в першу чергу, тим випускникам, хто пройшов онлайн-практику у ПриватБанку. Таку практику можна пройти без відриву від навчання, не виходячи з дому чи аудиторії, в зручний час протягом усього року. Для цього потрібно просто зареєструватися на сайті practice.pb.ua. Онлайн-практику проходять студенти всіх українських вузів.

Багато питань студентів до фахівців банку було і про тимчасову роботу під час навчання. Серед різних варіантів найбільш цікавий – робота у консультаційному центрі. Зручний графік, неоціненний досвід і головне – найкращий старт для кар’єри. На сьогоднішній день у ПриватБанку в Харківській області працюють близько сотні випускників НТУ «ХПІ». Національний Технічний Університет «ХПІ» – давній партнер ПриватБанку не тільки за освітніми програмами. Співробітники інституту вже давно отримують зарплату через пластикові картки банку.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023