ПриватБанк та Mastercard проводять акцію для співробітників Укрзалізниці

На Харківщині ПриватБанк та Mastercard започаткували акцію для співробітників ПАТ “Укрзалізниця”. Кожен працівник залізниці, який до 19 червня оформить картку “Універсальна” платіжної системи Mastercard, отримає подарунок.

Літо – пора відпусток. Мандрівки по Україні, поїздки на море є звичною частиною відпочинку для багатьох харків’ян і жителів області. Враховуючи збільшення потягів і їх маршрутів у цей час, збільшується і навантаження на працівників Укрзалізниці. Саме тому ми хочемо підтримати співробітників залізниці акцією і, відповідно, подарунками, – розповіла керівник напрямку “Кредитні картки” і “GOLD-клуб” ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олена Кайкова.

Акція стартувала з 19 травня і передбачає три види заохочень для учасників акції. Зокрема:

  1. 50 грн на основний рахунок картки після активації картки.

  2. 30 грн на рахунок мобільного після першої транзакції.

  3. Кешбек (повернення) 5% від усіх оплат карткою на будь-яку суму в POS-терміналах.

Щоб взяти участь в акції, співробітникам ПАТ “Укрзалізниця” необхідно звернутись у відділення ПриватБанку, пред’явити оригінал посвідчення співробітника ПАТ “Укрзалізниця” на своє ім’я та оформити вище зазначену картку.

Жодна додаткова реєстрація для участі в акції не потрібна.

Крім того, працівники, які вже мають картку ПриватБанку (“Універсальна” Mastercard), також можуть отримати подарунок – кешбек 5% від усіх оплат карткою на будь-яку суму в POS-терміналах.

Детальніше про акцію можна дізнатись на сайті, а також у будь-якому із 129 відділень ПриватБанку у Харківській області.

Залишити відповідь