Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

ПриватБанк продовжує заохочувати своїх клієнтів смартфонами

Напередодні Нового року клієнтам ПриватБанку у Харківській області щастить, як ніколи. Відразу шість переможців стали власниками сучасних смартфонів. Дві чарівні дівчини вже отримали подарунки. Для участі у розіграшах вони лише скористалися послугами ПриватБанку.

“Відтоді, коли я стала клієнткою ПриватБанку, я жодного разу не купувала залізничні квитки у касах вокзалу, – розповідає переможниця акції “Смартфонів п’ять вагонів”Анжеліка Перепеліцина. – Дуже зручний сервіс покупки квитків через Приват24. Мабуть, не випадково доля обрала мене, як відданого клієнта. Про свою участь в акції та про перемогу дізналася вже від співробітників банку. Для перемоги мене знадобилося лише придбати черговий квиток на потяг”.

Акція  “Смартфонів п’ять вагонів” триває до 31 грудня. Всі, хто купує в цей час квитки на потяг через ПриватБанк і розраховуються за допомогою карти Mastercard, автоматично стають учасниками розіграшу. Переможців випадковим чином визначає комп’ютер.

“Так само легко можна отримати смартфон і учасникам акції “Будь на зв’язку із переводами Ріа!”, – пояснює керівник напрямку платежів та переказів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олег Дробицький. – Не треба ніяких додаткових витрат і навіть реєстрації. Достатньо лише отримати/відправити переказ з/до Польщі із допомогою системи переказів “Ріа”. Акція триває з 15 вересня 2017-го до 15 січня 2018-го. Кожного місяця розігруються 3 смартфони”.

Юлія Головашич до останнього не вірила у свій виграш. За призом прийшла, як на свято.

“Серед різних сервісів переказів давно виділила для себе “Ріа”, – ділиться враженнями Юлія Головашич. – Тут найменша комісія, гроші надходять швидко. Дуже вдячна співробітникам харківського відділення №2, що запропонували саме “Ріа”. Регулярно користуюся цією послугою, тому зручність та економія для мене дуже важливі”.

Зараз у ПриватБанку тривають два десятки заохочувальних акцій. Переможцями у них можуть стати всі клієнти, які користуються певними послугами. У багатьох акціях непотрібна навіть реєстрація. Банк підготував для своїх відданих клієнтів безліч призів, серед яких: сучасні гаджети, закордонні подорожі, кешбек, бонуси та цікаві сувеніри.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023