ПриватБанк продовжує заохочувати своїх клієнтів смартфонами

Напередодні Нового року клієнтам ПриватБанку у Харківській області щастить, як ніколи. Відразу шість переможців стали власниками сучасних смартфонів. Дві чарівні дівчини вже отримали подарунки. Для участі у розіграшах вони лише скористалися послугами ПриватБанку.

“Відтоді, коли я стала клієнткою ПриватБанку, я жодного разу не купувала залізничні квитки у касах вокзалу, — розповідає переможниця акції «Смартфонів п’ять вагонів»Анжеліка Перепеліцина. — Дуже зручний сервіс покупки квитків через Приват24. Мабуть, не випадково доля обрала мене, як відданого клієнта. Про свою участь в акції та про перемогу дізналася вже від співробітників банку. Для перемоги мене знадобилося лише придбати черговий квиток на потяг”.

Акція  «Смартфонів п’ять вагонів» триває до 31 грудня. Всі, хто купує в цей час квитки на потяг через ПриватБанк і розраховуються за допомогою карти Mastercard, автоматично стають учасниками розіграшу. Переможців випадковим чином визначає комп’ютер.

“Так само легко можна отримати смартфон і учасникам акції “Будь на зв’язку із переводами Ріа!”, — пояснює керівник напрямку платежів та переказів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олег Дробицький. — Не треба ніяких додаткових витрат і навіть реєстрації. Достатньо лише отримати/відправити переказ з/до Польщі із допомогою системи переказів “Ріа”. Акція триває з 15 вересня 2017-го до 15 січня 2018-го. Кожного місяця розігруються 3 смартфони”.

Юлія Головашич до останнього не вірила у свій виграш. За призом прийшла, як на свято.

“Серед різних сервісів переказів давно виділила для себе “Ріа”, — ділиться враженнями Юлія Головашич. — Тут найменша комісія, гроші надходять швидко. Дуже вдячна співробітникам харківського відділення №2, що запропонували саме “Ріа”. Регулярно користуюся цією послугою, тому зручність та економія для мене дуже важливі”.

Зараз у ПриватБанку тривають два десятки заохочувальних акцій. Переможцями у них можуть стати всі клієнти, які користуються певними послугами. У багатьох акціях непотрібна навіть реєстрація. Банк підготував для своїх відданих клієнтів безліч призів, серед яких: сучасні гаджети, закордонні подорожі, кешбек, бонуси та цікаві сувеніри.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100