Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

ПривaтБaнк інтегрувaв Apple Pay в мобільний додaток Prom.ua

З вересня всі користувачі мобільного додатка найбільшого українського маркетплейсу Prom.ua зможуть оплачувати покупки за допомогою Apple Pay від ПриватБанку. Сьогодні «Prom Покупки» – перший і єдиний мобільний додаток серед маркетплейсів, в який інтегровано цю систему оплати.

Разом з Prom.ua зручна та безпечна оплата інтернет-покупок через Apple Pay тепер стала доступна сотням тисяч підприємців, які продають свої товари за допомогою маркетплейсу, – говорить член правління ПриватБанку Сергій Харітіч. – Це важливий крок для підтримки розвитку малого бізнесу, що отримує можливість використовувати передові технології.

Кожна транзакція авторизується з унікальним динамічним кодом безпеки, фактичні номери карток не використовуються та не зберігаються на пристрої або на серверах Apple.

Тепер покупцям Prom.ua не потрібно тримати під рукою банківську картку – оплатити замовлення можна одним дотиком. Apple Pay буде доступний автоматично клієнтам всіх продавців маркетплейсу, у яких підключено онлайн-оплату LiqPay.

Додаток «Prom Покупки» встановлено вже на понад 2 млн мобільних пристроїв. Це дуже лояльна аудиторія: частота купівель на одного користувача додатка в 13 разів вища, ніж на користувача з веб, а середня виручка на користувача з мобільного додатка вища в кілька разів. Ми розраховуємо, що після впровадження Apple Pay користуватися додатком буде ще зручніше, а кількість платежів зросте, – говорить Ольга Білоуc, керівник команди розробки мобільних додатків EVO (Prom.ua, Kabanchik.ua, Zakupki.prom.ua тощо).

Підключення Apple Pay для продавців маркетплейсу – це простий і зручний спосіб отримання плати за свої товари, а також можливість розширити коло покупців за рахунок адептів нових технологій. Щомісяця на маркетплейсі Prom.ua покупці здійснюють 1,9 млн замовлень.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023