Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

ПриватБанк допоможе держслужбовцям і депутатам Харківщини заповнити електронну декларацію

В Україні триває процес заповнення електронних декларацій. Процедура передбачена Законом “Про запобігання корупції” та обов’язкова для чиновників і прирівняних до них осіб, які здійснюють державні функції. Електронні декларації мають надавати і співробітники комунальних та державних підприємств, а також депутати всіх рівнів.

“Заповнення електронної декларації неможливо без наявності у декларанта електронно-цифрового підпису, – пояснює керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям ГРУ ПриватБанку у Харківській області Сергій Колпаков. – Як виявилося, не всі чиновники або депутати знають, що таке ЕЦП і, тим більше, вміють ним користуватися. Тут їм на допомогу приходить ПриватБанк і його сервіси. У нас можна не тільки швидко і просто отримати електронний підпис, а й сформувати через Приват24 виписки прибутків і витрат, які проходили через рахунки банку”.

ПриватБанк готовий надати держслужбовцям сервіс Електронно-цифровий підпис” (ЕЦП), за допомогою якого можна подати електронну декларацію. Замовити та отримати електронно-цифровий підпис можна за кілька хвилин, не виходячи з дому чи офісу. У Приват24 потрібно зайти в розділ “Всі послуги”> “Бізнес”> “Замовити, додати сертифікат ЕЦП”. Далі всі документи в електронному вигляді можна отримувати чи надсилати через свою електронну пошту. Отриманим цифровим підписом можна підписувати будь-які електронні документи, він має юридичну силу і визнається всіма державними структурами і установами.

“У містах, селищах і селах чимало депутатів поважного віку, які невпевнено себе почувають при спілкуванні з комп’ютером і майже не використовують сучасні технології, – продовжує Сергій Колпаков. – Їм ми рекомендуємо звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку. Наші фахівці проконсультують і допоможуть отримати електронно-цифровий підпис, зроблять виписки про прибутки-видатки”.

Нагадаємо, надання електронних декларацій за минулий рік триватиме до 1 квітня 2018 року. У 2018 році вперше е-декларації мають надати члени громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів, а також рад громадського контролю при державних органах.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023