Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

PRIME ORCHESTRA у Харкові з унікальним проектом “Світові Хіти”

Замахнутися на світових виконавців і зробити це не тільки гідно, але унікально! Музикантам з проекту PRIME ORCHESTRA це під силу. Авторський проект Максима Максименко є тому доказом. Завдяки симбіозу класичної, електронної та рок-музики у стінах ХНАТОБУ по-новому звучали безсмертні хіти Sting, Madonna, Led Zeppelin, Joe Cocker, Nirvana, Metallica, AC/DC, Океана Ельзи та інших. Хто вони, ці талановиті музиканти й чому на їхніх концертах завжди немає вільних місць, – дізналися Вісті Ньюс.

Що об’єднує симфонічний оркестр, рок-бенд та ді-джея? Звичайно ж – музика. А ось коли їхні серця б’ються в унісон, то це PRIME ORCHESTRA . Унікальний український проект представив харків’янам програму “Світові Хіти”.

Проекту чотири роки й, до речі, прем’єрний виступ відбувся саме у Харкові. У доробку PRIME ORCHESTRA вже є кілька програм, а почалося все з Depeche Mode.

Юрій Рибалка, сопродюсер та режисер симфо-шоу проекту «Світові Хіти»:

Сначала появилась идея сделать симфоническую программу, в которой мы бы могли по-своему подчеркнуть, рассмотреть творчество данного коллектива. Ну, а потом мы решили, ну а почему мы будем отграничиваться только творчеством Depeche Mode и решили сделать более широкий формат.

Проект створили у 2013 році. Його хотіли зробити на основі вже існуючого симфонічного оркестру. Але, щоб втілити новаторську ідею у життя, потрібні були люди, які готові навчатися новому і втілювати найбожевільніші ідеї. Тому у проект запрошували найкращих.
Олена Лісняк, солістка проекту “PRIME ORCHESTRA “:

Меня знали и меня пригласили, попробовали буквально несколько композиций и сказали “Да”. А потом, когда мы вышли уже выступать в Оперный, я вообще не понимала, что происходит и что мне нужно делать. И уже вот с годами я уже, собственно, так забазировалась тут.

За чотири роки склад Prime Orchestra кілька разів трансформувався. Ті, хто не витримував шаленого темпу – лишав колектив. Зараз на сцені – тільки найсильніші та найталановитіші.
Денис Дорошенко, диригент проекту “PRIME ORCHESTRA “:

Костяк – это Харьков, но у нас есть и Сумы и Киев. У нас есть вообще мультинациональный музыкант, его вообще в Харькове сложно поймать. Если мы его поймали – он играет с нами, не поймали, значит, не поймали. Он то в Париже, то в Киеве, то в Москве, то ещё где-нибудь. Он постоянно разъезжает, то Нью-Йорк, постоянно.

Дмитро приєднався до команди PRIME ORCHESTRA лишень у цьому турі. Вийшло все не одразу, та головне – бажання і самовіддача.
Дмитро Самойленко, клавішник симфо-шоу проекту «Світові Хіти»:

Очень круто всё звучит, энергетически. Я понимаю, что каждому есть над чем работать всегда. Но энергетически – слажено. Когда мы вот это начинаем качать всё – это просто очень сильный кайф.
Аби створити українське шоу, дійсно, європейського рівня потрібна не тільки команда професіоналів, ці профі мають працювати до сьомого поту:
Денис Дорошенко, диригент проекту “PRIME ORCHESTRA “:

Репетиционный период занимает порядка месяца, полтора. Потому что сначала одни группы, потом другие группы, потом вместе, потом опять мы расходимся, что-то доделываем. У нас, в принципе, процесс не останавливается даже в туре. Когда мы в тур поехали, мы всё время что-то улучшаем, доделываем, переделываем, меняем. Т.е. мы всё время в поиске, всё время в работе.

Тоді, у далекому 2013, чи знали творці як саме повинен виглядати проект?

Юрій Рибалка, сопродюсер та режисер симфо-шоу проекту «Світові Хіти»:

Не было такого, что мы прям досконально знали и чётко понимали, что “да, вот это оно!” – нет! Конечно же, было всё по-другому, это сложный процесс и он до сих пор такой же. Мы вот буквально перед началом сегодняшнего концерта опять спорили, опять решали до последнего момента какие-то штуки, может быть, изменить, перестроить как-то. Это, действительно, большая работа.

І у цих суперечках народжується те, що приваблює тисячі людей на концерти PRIME ORCHESTRA . З 7 листопада музиканти знаходиться у турі й кожен концерт – це аншлаг.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023