Прикордонники зустріли “Ліверпуль” та “Реал Мадрид” в Україні

24-го травня “Ліверпуль” і “Реал Мадрид” прибули до України, як стало відомо Вісті Ньюс. Першими в Києві футболістів зустріли прикордонники. Працівники прикордонслужби оформили претендентів на кубок Ліги Чемпіонів і також стали першими на українській землі, хто побажав командам гарної гри.

В аеропорті “Жуляни” футболістів “Ліверпулю” зустрічають перші привітні слова та побажання перемоги. Англійську команду зустріли співробітники Державної прикордонної служби. За 10 секунд оформлення претенденти на кубок Ліги Європи офіційно на українській землі.

Так само 24-го травня до Києва, але в аеропорт «Бориспіль» прилетіли футболісти “Реала”.І для них прикордонний контроль провели на пріоритетній основі. Оформлення футболістів відбулося на місці.
Футбольний батл світового рівня пройде на ОСК “Олімпійський” уже 26-го травня. І це буде не перша зустріч англійського та іспанського клубу. За даними УЄФА, команди грали між собою вже 5 разів. У зустрічах лідером виходив “Ліверпуль”, на його рахунку три перемоги.

Залишити відповідь