Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Прикордонники знайшли вісім кілограмів прикрас серед вугілля

Вісім кілограмів прикрас серед вугілля. Неочікувану контрабанду виявили в потязі, що слідував до Москви, як стало відомо Вісті Ньюс. Прикордонники дістали срібло з “пічки”, з пакунку. У ньому знайшли сотні прикрас. Обшук провели в пункті контролю «Конотоп». Зараз працівники поліції встановлюють, хто віз велику партію контрабанди. Про спробу перевезення у відомстві знали заздалегідь – інформацію отримали від співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби.

Представник Державної прикордонної служби України:
Під час огляду тамбуру одного з пасажирських вагонів у ящику для вугілля виявили 7 пакунків з ювелірними виробами, виготовленими з металу сріблясто-білого кольору, ззовні схожого на срібло. Наразі прикраса у кількості 700 штук, загальна вага яких склала біля 8 кг, вилучені.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023