Придбав у ПриватБанку квиток на потяг — отримай і смартфон

У Харкові 4 залізничні квитки, що були придбані у ПриватБанку напочатку грудня, виявилися щасливими.

Роман Оніщенко, Інна Роденко, Юлія Хоменко та Ірина Хмель навіть не підозрювали, що, купуючи квитки на потяг, вони стали учасниками акції «Смартфонів п’ять вагонів». А коли їм зателефонували з банку та повідомили про виграш сучасних смартфонів — подумали, що це новорічний жарт.

“Ніколи нічого не вигравала, — зізнається переможниця акції Ірина Хмель. — Не вірила у всілякі лотереї, тому і не брала у них участь. А тут так сталося, що вперше купила квиток у ПриватБанку і автоматично стала учасником акції. Приємно здивована. У виграш не вірила до того, поки не побачила цей чудовий смартфон. Коли їхала за подарунком, ще вагалася, що це шахрайство”.

Цікава історія трапилася і з Інною Роденко. Напередодні її керівник на роботі запитав — який подарунок вона хотіла би отримати на Новий рік від Діда Мороза? Інна відповіла, що не перебірлива і зраділа б будь-якому. І буквально через кілька хвилин після цієї розмови їй зателефонували з ПриватБанку і повідомили про виграш.

“Ось і не вір після цього у щасливу долю, — каже Інна Роденко. — До речі, я відданий клієнт ПриватБанку. Користуюся багатьма сервісами. Цього разу купувала квитки на Різдвяну подорож. Саме у день отримання подарунку відправляюся до Польщі”.

“В акції «Смартфонів п’ять вагонів», що проходила до кінця 2017-го року, могли взяти участь клієнти ПриватБанку — власники карт Mastercard, які в період акції купили квиток на поїзд в будь-якому каналі продажу квитків, — пояснює керівник напрямку платежів та переказів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олег Дробицький. —  Це не перша і не остання акція ПриватБанку, в яких наші клієнти отримують подарунки лише за те, що користуються послугами банку. Ми постійно даруємо ноутбуки, планшети, смартфони та інші корисні та приємні подарунки нашим відданим клієнтам. Так, лише за акцією «Смартфонів п’ять вагонів» ми разом із Mastercard вже вручили 80 сучасних смартфонів клієнтам всіх областей України”.

ПриватБанк завжди пропонує клієнтам швидкі, зручні та надійні способи купівлі квитків без черг у будь-який зручний час. Придбати квиток можна у Приват24, через термінали самообслуговування, зателефонувавши на безкоштовний номер 3700 або за допомогою мобільного додатка. Купити квиток також можна у відділеннях банку та на спеціальному сайті bilet.pb.uа

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100