Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Прем’єра в ХНАТОБі! 2 дні на великій сцені славетні “Паяци”

Оперу Руджеро Леонкавалло вперше поставили в Італії в 1892 році, вона перевірена понад століттям любові глядачів, і під її арії плачуть вже котре покоління артистів на сцені і поціновувачів класики в залі. Це хвилююча музика, чуттєва пристрасть акторів, вічні любов, ревнощі і помста. Єдине на сцені ХНАТОБу на глядача чекають зовсім неочікувані місця дії, біографії персонажів і нестандартні художні рішення.

Італійська опера створена на основі реальної драми – в 1865 році в Кабулі артист через ревнощі убив дружину просто на сцені. Що відбудеться в Харкові? 24 і 25 лютого відповідь у ХНАТОБі імені Лисенка.

Наважтеся подивитися на “Паяців” по-новому разом із відомою художницею-постановником Наталею Кириловою-Ареф’євою та режисером і одразу ж диригентом-постановником Вікторією Рацюк.
Буде неочікувано, потужно і чуттєво.

Прем’єра “Паяци” 24 лютого о 18-30 та 25 лютого о 18-30.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023