Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Премія випускникам від Олександра Фельдмана стане щорічною

Премія учням, що здали ЗНО на максимальні 200 балів, буде виплачуватися і в 2019 році, – про це заявив народний депутат України, засновник Міжнародного благодійного фонду Олександр Фельдман.

Награждая премиями, мы хотим простимулировать талантливых ребят к получению знаний, дать понять, что в нашей стране, в нашем городе ценится интеллектуально развитая молодежь, что всегда и везде можно зарабатывать своим умом, но для этого сначала надо потрудиться на занятиях и в библиотеках, – зазначив Олександр Фельдман. – Вложения в науку и образование – это инвестиции в будущее, и совсем скоро это станет приоритетом государственной политики Украины. Тогда наши научно-исследовательские институты не будут закрываться, ученые – искать достойного применения своих знаний заграницей, а наука – финансироваться по остаточному принципу. И я действительно верю, что наша страна придет, уже приходит к пониманию: в XXI веке или ты инвестируешь в интеллект, в технологии, или обрекаешь страну на бедность.

Нагадаємо, що за результатами 2017-2018 навчального року сертифікати на премії в розмірі 5 000 грн за один предмет від народного депутата отримав 31 випускник. На винагороди випускникам-відмінникам спрямована стипендія Олександра Фельдмана, яку він отримує як почесний харків’янин.
Відзначимо, що Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана», заснований 21 рік тому, є однією з найбільших в Україні благодійних організацій, серед основних цілей якої – підтримка талановитих дітей та молоді, розвиток освіти й культури, виховання молоді в дусі толерантності.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023