Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Правоохоронці викрили міжнародний канал продажу жінок до сексрабства

Поліція викрила міжнародний канал продажу жінок до сексрабства. Бізнес діяв протягом довгого часу, як стало відомо Вісті Ньюс. Наймав працівниць 32-річний іноземець, що мешкав у Києві. Обіцяв працевлаштувати у клуби чи готелі. За кожну з дівчат отримував по тисячі доларів. Живий товар поставляли до Еміратів і Туреччини. Чоловік працював разом із групою людей. В ОАЕ проводили «візуальну оцінку» зовнішності кожної дівчини. Після схвалення кандидатури їм оформлювали документи на виїзд. Спільники в Об’єднаних Арабських Еміратах утримували місце розпусти. Саме там тримали дівчат і змушували працювати, забравши в них документи.

Ще один поплічник групи – 19-річний мешканець Київщини – забезпечував прибуття дівчат до столичних готелів. Там вони надавали послуги сексуального характеру іноземцям, за що отримували від 1600 до 2600 гривень за годину. Організатора злочинної групи поліцейські затримали в аеропорту «Бориспіль» під час спроби продажу дівчат до ОАЕ. Наразі вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу. Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі. Зараз правоохоронці встановлюють інших можливих потерпілих від злочинної діяльності фігурантів.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023