Правоохоронці у Вінниці перевіряють продаж ялинок та феєрверків

З наближенням нового року топ-товарами у всьому світі стають ялинки та феєрверки. В Україні у цей час не тільки вишикуються черги за першим і другим, а й посилюють заходи безпеки щодо новорічних атрибутів. Саме тому правоохоронці в останні дні грудня традиційно у Вінниці відправилися перевіряти, чи правильно ці товари продають, та чи безпечні вони для українців, як стало відомо Вісті Ньюс.

Основним напрямком діяльності у передсвяткові та святкові дні для поліцейських стають сезонні рейди. А саме місця продажів піротехнічних товарів. Правоохоронці нагадують: купувати феєрверки абиде небезпечно.

Руслан Петрунько, заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у м. Вінниця:
Продаж піротехнічних виробів дозволений лише в спеціально відведених місцях. Він заборонений у невстановлених місцях для продажу, а також на відкритій місцевості.

Поліція попереджає – не слід давати петарди та феєрверки дітям. Адже за статистикою, такі ігри дуже часто закінчують нещастям. Крім цього поліція Вінниці пройшлася і ялинковими ринками. Тут покупці мають пам’ятати про чип на святковому дереві. Це і зберігатиме ліс від браконьєрів і оселю від не екологічних дерев.

Ми перевіряємо відповідні документи на ялинках. Це повинна бути товарно-транспортна накладна, накладна, де придбано там ставиться з якого лісництва вона продається. І також ставиться, при вирубці чіпляються чіпи. Отакі чіпляються чіпи. Які маркуються і по яким теж можна перевірити походження ялинки: з якого лісництва.

Правоохоронці попереджають, за продаж вічнозелених і піротехніки у невстановлених місцях передбачена адміністративна відповідальність.

Залишити відповідь