Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Право на гідне нотаріальне представництво у селах Харківщини

«Я маю право!» У межах правопросвітницького проекту в Малоданилівській об’єднаній тергромаді відбулися інформаційні та роз’яснювальні заходи щодо законопроекту «Про створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості», як стало відомо Вісті Ньюс. Участь у зустрічі взяла заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

На Харківщині обговорили питання доступності до послуг, які передбачені законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості».

Проте в невеликих населених пунктах зіткнулися з низкою проблем, які не вирішував навіть законопроект. Тому при його обговоренні запропонували внести правки до документа.
У цілому ж появу спеціаліста нотаріату в невеликих селах мешканці сприйняли позитивно.

Також у Міністерстві юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» наголосили, що розпочинають інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023