Право на гідне нотаріальне представництво у селах Харківщини

«Я маю право!» У межах правопросвітницького проекту в Малоданилівській об’єднаній тергромаді відбулися інформаційні та роз’яснювальні заходи щодо законопроекту «Про створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості», як стало відомо Вісті Ньюс. Участь у зустрічі взяла заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

На Харківщині обговорили питання доступності до послуг, які передбачені законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості».

Проте в невеликих населених пунктах зіткнулися з низкою проблем, які не вирішував навіть законопроект. Тому при його обговоренні запропонували внести правки до документа.
У цілому ж появу спеціаліста нотаріату в невеликих селах мешканці сприйняли позитивно.

Також у Міністерстві юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» наголосили, що розпочинають інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100