Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поїзд «чотирьох столиць» відправився у перший рейс з Києва

Зважаючи на європейський вектор розвитку нашої держави та продовжуючи системну і послідовну роботу із створення комфортних умов для громадян, які перетинають державний кордон України, Державною прикордонною службою України було підтримано ініціативу ПАТ «Укрзалізниця» щодо запровадження курсування міжнародного пасажирського поїзда «чотирьох столиць» та надано практичну допомогу в межах компетенції відомства щодо реалізації цього проекту. Про це повідомив відділ комунікації Адміністрації Державної прикордонної служби.

Так, сьогодні з Києва відправився перший рейс «Чотирьох столиць» за міжнародним маршрутом «Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига». Особливістю є те, що прикордонно-митний контроль поїзда, як на в’їзд, так і на виїзд з України, здійснюються безпосередньо у пункті контролю «Київ-пасажирський» на протязі 25 хвилин. На цей час співробітники Держприкордонслужби оформили близько 180 подорожуючих, які комфортно розмістилися у 10 вагонах. Під час перевірки громадян, жодних проблемних питань не виникало.

Варто також зазначити, що основними перевагами для подорожуючих стане уникнення зайвих зупинок цього пасажирського поїзда на українській ділянці кордону у нічний час доби та створення комфортних умов перетинання державного кордону і завчасного прибуття пасажирів в Україну з діловою метою.

Крім того, запровадження курсування цього поїзда забезпечує суттєве покращення у сполученні між Україною та країнами Балтики, надає можливість громадянам України у безвізовому порядку прямувати до Європи та є одним з важливих кроків подальшого розвитку сполучення між Україною та країнами Європейського Союзу.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023