Потрібні зміни в кредитуванні та освіті – Юлія Тимошенко в Івано-Франківську

Проблеми нагальні для української молоді мають бути вирішені. Без змін в кредитуванні на житло та реформ освіти – втрачає вся Україна. Про це заявила народний депутат України Юлія Тимошенко в Івано-Франківську.

Юлія Тимошенко під час зустрічі в Івано-Франківську зазначила, що нова влада створить всі умови для того, щоб молоді українські сім’ї були забезпечені житлом.

За її словами, закон про іпотеку передбачатиме відсутність першого внеску при купівлі житла, адже він є непосильним для багатьох родин. Також буде запроваджено довгострокові кредити.

У нас зараз в банках десь приблизно 20% річних по кредитам. 20% річних – це дуже багато. Правильно ви говорите, що за 5 років другу квартиру виплачуєш. І так не можна. І тому зараз ми запланували повну зміну політики Національного банку по кредитам. Тому що весь світ має 2-3% кредиту, максимум 4% річних, а ми єдина країна в світі, яка має 20% річних. Це і бізнес зупиняє, і підприємництва не можуть розвиватись, ну і іпотечні кредити…

Окрім того, переконана народний депутат, треба вирішувати проблему з освітою. Зокрема, під час спілкування з молоддю вона відзначила, що ситуація з недостатньою кількістю дитячих садків і в цілому система виховання потребують негайних змін.

Тому що саме гірше що є у світі, це те, що діти які народжені в різних родинах не рівні в доступі до кращих форм і систем навчання. І тому ми поставили це як єдиний пріоритет взагалі в розвитку країни. Це освіта і виховання.

Лідер «Батьківщини» впевнена, усі ці зміни треба робити вже зараз, адже у країни просто немає часу на те, щоб чекати покращення.

Нагадаємо, що зараз Юлія Тимошенко є лідером у президентській гонці згідно з більшістю соціологічних опитувань.

Залишити відповідь