Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Постраждалих під час вибуху в Лисичанську госпіталізували до Харкова

Постраждалих під час вибуху в Лисичанську госпіталізували до Харкова, як стало відомо Вісті Ньюс. Подружжя постраждало через вибух газу. Стан пари дуже важкий – в обох опіки третього ступеню. Медики намагаються врятувати життя, але наразі жодних прогнозів дати не можуть.

Надважкий стан – харківські лікарі борються за життя пари з Лисичанська, які постраждали 3-го червня від вибуху газу в їхньому будинку. Медики говорять, що чоловік і дружина знаходилися просто біля епіцентру вибуху. Жінка постраждала менше, але у неї опіки всієї передньої частини тіла та голови.

Станіслав Риболовля, в.о. завідувача реанімації:

У мужчины 90% ожега поверхности кожи, у женщины – где-то приблизительно 50% ожега. Сохраняется тяжелое состояние, крайне тяжелое.

І 58-річний чоловік, і 56-річна жінка дихають самостійно, вони притомні. Але через дуже високий ступінь травм, медики давати будь-які прогнози щодо їхнього стану не можуть.

Станіслав Риболовля, в.о. завідувача реанімації:

Они находятся в сознании, доступны элементарному контакту, даже в принципе, в каких-то частях адекватны, есть эмоциональная лабильность, но на данный момент они обезболены, и болевые рецепторы у них притуплены.

Усе необхідне в лікарні для допомоги постраждалим є.

Станіслав Риболовля, в.о. завідувача реанімації:

Каждый день они будут получать компоненты крови, и для этого, конечно, нужны доноры.

За попередньою інформацією експертів, вибух стався внаслідок витоку газу через несправність газового котла.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023