Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Постраждалі в аварії на Сумській згадали вечір ДТП – сльози та гробова тиша

Шість разів пережити вечір аварії наново. У Харкові відбулося друге засідання у справі Зайцевої та Дронова, як з’ясували Вісті Ньюс. Сьогодні в Київському райсуді слухали свідчення постраждалих, які дивом вціліли в ДТП на Сумській, і рідні, яка не дочекалася додому своїх близьких 18 жовтня. Люди плакали вголос, коли згадували, як до останнього не вірили, що на кадрах аварії, яку вже встигли показати на всю Україну, їхні родичі.

6 розповідей у гробовій тиші. У Київському райсуді згадали вечір 18 жовтня. Судовий розгляд у справі аварії на Сумській зараз на найбільш емоційному етапі, коли свідчення дають постраждалі. Ті, хто вижили на перехресті Сумської та Мечникова, майже не пам’ятають того, що сталося. Лише уривки. Для них життя розірвалося на “до” та “після” ДТП.

Оксана Нестеренко, постраждала в аварії, приїхала з Києва:

Перед нами йшла сім’я Євтєєвих, Берченко Діана, особисто переді мною йшов Юрій Неудачин, поруч знаходилася Жанна Власенко-Нестеренко. Після того як сталася аварія, мене занесло під припарковану машину. Я не розуміла, що зі мною відбувається, чому я взагалі в Харкові. Тому що я думала, що я поїхала в Київ.

Для Юрія Неудачина весь вечір лишився в пам’яті тільки звуком удару.
Юрій Неудачин, постраждалий в аварії:

Гулял по центру, подходил уже за 5 метров от перехода, услышал удар, поднял глаза, увидел черный силуэт, и очнулся когда прохожий питался привести меня в чувства, я лежал уже на тротуаре.

На засіданні сьогодні й молода мама Жанна Власенко. Останнє, що лишилося в пам’яті, тоді вагітної жінки, – це зустріч у кафе. Більше того Жанна наново згадувала своє життя, коли вийшла з коми. Вперше вийшла на вулицю вже після пологів і втратила свідомість.

Жанна Власенко, постраждала в аварії:
Пам’ятаю лише звук, і тиждень до аварії теж з моєї пам’яті пішов. Тиждень мого життя пішов. Я навіть не пам’ятала, де я жила. Мені по фотографіях показували, в якій квартирі я живу.

Про вечір трагедії розказала і Ганна Комар, дівчина свідчила по відеозв’язку. Жінка перехрестя не дійшла до своєї маршрутки – прокинулася вже в лікарні. Для всіх них 18 жовтня обернулося втратою здоров’я, операціями, загибеллю найрідніших та необхідністю реабілітацій. Тривалих і вартісних.
Немеш шокуючі свідчення і в тих, хто втратив в аварії рідню. Люди говорять, збирали гроші на весілля, подорожі, а змушені були ховати на них своїх дітей та онуків.

Тіна Шевцова, сестра загиблої в аварії:
Одразу після аварії батьки бачили саме цю подію, і не могли подумати, що їхня донька, яка щойно 10 хвилин тому телефонувала, лежить там.  Їй тільки 28 років було, у неї було дуже багато планів, збиралася за кордон, батьки готувалися до весілля, а ці кошти пішли на похорон.

Людмила Фабрис втратила в аварії доньку та онуку. Коли згадує, як їхала до слідчого, зривається на плач. До останнього сподівалася, що хоч хтось із її дівчат вижив.

Людмила Фабрис, мати та бабуся загиблих в аварії:

Я ехала всю дорогу, молила Бога, чтобы она была жива. А потом мне показали видео, дочку я не знаете, а Настю сразу узнала, на ней была розовая курточка, которую мы только купили в воскресенье, а в среду она погибла.
За допомоги свідчень постраждалих суддя намагався встановити картину руху машин і місце перебування пішоходів, також зі спогадів встановити, яке горіло світло на перехресті. Але вислухати всіх постраждалих сьогодні не вдалося. Батько загиблої Наталі Умаєвої не зміг прибути до Харкова через негоду.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:
Ми сподіваємося, що наступного засідання 6-го березня ми завершимо цю дуже важку частину засідань, завершимо допит потерпілих.

Також захист Олени Зайцевої наголосив, що родина намагалася надати всім постраждалим благодійну допомогу. Під час засідання встановили, хто відмовився від коштів, а хто взяв їх для нагальних лікування та реабілітацій.

Юлія Козир, адвокат Олени Зайцевої:

Деньги перечислены всем потерпевшим, однако же получили данную помощь из 12 потерпевших, пятеро. В дальнейшем есть такое намерение каким-то образом помогать потерпевшим.

Наступне засідання призначене на 6 березня. Далі слухання будуть практично щотижня – будуть допитувати обвинувачених, свідків і аналізувати надані слідчими експертизи.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023