Порошенко та Бабченко – про що розмовляли після “воскресіння” журналіста

За порятунок Аркадія Бабченка та не допущення 3-х десятків терактів Петро Порошенко подякував силовикам, як стало відомо Вісті Ньюс. Одразу після оголошення новини про те, що вбивство журналіста було інсценуванням, щоб затримати найманого вбивцю, Президент зустрівся з врятованим і наголосив, що Бабченку та його родині забезпечать охорону. Також Президент доручив представити до нагород співробітників СБУ, які провели спецоперацію.

Петро Порошенко, Президент України:
Я думаю, сьогодні мільйони людей святкують твій третій день народження не тільки як свій, а і як день народження України.

Аркадій Бабченко, врятований журналіст:

Я хотел бы сказать спасибо, во-первых, за то, что спасли мою жизнь. Но это не столь важно, потому что предотвратили более масштабные теракты, они там хотели делать что-то большое.

Петро Порошенко, Президент України:

Це день народження для великої 45-мільйонної нації, яка склала іспит на державність. Вона надзвичайно класно склала іспит на державність.

Я сьогодні пишаюся, що я є Президентом такої нації. … Ми нарешті навчилися захищати. Захищати країну, захищати її громадян і робити це надзвичайно професійними зусиллями нової Служби безпеки.

Залишити відповідь