Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поранена дівчинка – росіяни 29 березня обстріляли Харківську область

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про черговий обстріл Харківщини. Під ударом 29 березня була Куп’янщина.

У с. Колісниківка була поранена 13-річна дівчинка. Її госпіталізували в стані середньої тяжкості.

Вже зранку 30 березня під обстрілами були Куп’янськ і Куп’янський район. Снаряди влучили в проїзджу частину поруч з житловими будинками. Є пошкодження будівель, але обійшлося без постраждалих.

Це вже 274 дитина, яка постраждала внаслідок збройної агресії росії тільки на теренах Харківщини. Загалом в Україні, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 466 дітей загинули та понад 943 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Останній смертельний випадок стався в Харківській області 29 березня.

Нагадаємо, на початку березня прийняте рішення про проведення обов’язкової евакуації місцевого населення з 10 населених пунктів Вільхуватської громади, деокупованих територій Дворічанської та Петропавлівської громад. По Куп‘янській, Курилівській та Кіндрашівській громадам оголошується обов’язкова евакуація маломобільних груп населення та неповнолітніх дітей. Заходи пов’язані з інтенсифікацією обстрілів населених пунктів з боку окупаційних військ, які мають абсолютно хаотичний характер.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023