Полтавця визнали винним у Харківському суді

Вісті Ньюс нагадують, Андрій Полтавець, в 2008 році сів за кермо п’яним, в’їхав у трамвайну зупинку у Харкові та збив на смерть 6 людей, серед них була вагітна і двоє дітей. Чоловік вийшов достроково в 2015, а за 2 роки, у 2017 поліція піймала його знову за кермом і напідпитку. До всього Андрій Полтавець їхав без прав і намагався підкупити правоохоронців. 19-го грудня пройшло перше засідання, а 20 грудня в Червонозаводському районному суді йому оголосили вирок. Нагадаємо, прокурор просив для аварии, авто, автомоб, Андрей Полтавец, ДТП, криминал, криминальные новости, новости Харьков, полиция, правоохранители суд ХарьковаПолтавця 2 роки та 7 місяців в’язниці. Сюди входив той термін, який водій не відбув і покарання за правопорушення. Чоловіку ж присудили 2 роки 9 місяців позбавлення волі з позбавлення права керувати транспортними засобами на 3 роки. Однак фактичний термін буде меншим – 1 рік і 9 місяців.

Ірина Теслікова, суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова:
Визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 389 ККУ та остаточно призначити Полтавцю Андрію Павловичу покарання у виді 2-х років 9 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом строком на 3 роки.

Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області:
Треба зазначити, що до засудженого було застосовано так званий закон Савченко про перерахунок покарання. Тобто на момент дії цього закону людина перебувала в СІЗО, тому якщо перерахувати за законом Савченко визначений вирок, то у нас остаточно виходить 1 рік 9 місяців позбавлення волі.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

bigmir)net TOP 100