Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліція викрила інтернет-магазин з наркотиками

Киянин розповсюджував наркотики через мережу, як стало відомо Вісті Ньюс. Під час обшуку в торговця вилучили півкіло психотропу. Зараз поліція встановлює канали збуту наркотиків та клієнтів ділка. Детальніше про це дізналися наші журналісти.


Ось так виглядають запаси наркоторговця і навіть вміст його холодильника не стандартний. Про те, що киянин торгує наркотиками копи дізнались під час перевірки оперативної інформації. Підозрюваного затримали. Вже на допиті той розповів, де закуповує наркотики.

Роман Семеног, т.в.о. начальника 3-го міжрайонного відділу УПН м. Київ:

Дану наркотичну речовину він купує через мережу інтернет та популярні мобільні додатки у громадянина, який проживає в Деснянському районі міста Києва.

Квартиру молодика обшукали.

Роман Семеног. т.в.о. начальника 3-го міжрайонного відділу УПН м. Київ:
У останнього було виявлено та вилучено наркотичних засобів за цінами чорного ринку майже на три мільйони гривень. 500 грам психотропної речовини МДМА та амфетамін, таблетки екстазі та кокаїн.

Нині дилер перебуває під вартою. Його звинувачують у зберіганні та продажі наркотиків. Поліція працює над встановленням клієнтської бази торговця. Триває слідство

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023