Поліція розглядає 3 версії смерті 15-річного підлітка – експерти говорять, що Антон Логвінов впав із мосту

Тіло 15-річного Антона Логвінова знайшли під Олексіївським мостом … Дитину шукали з 8 лютого, коли він не повернувся додому.

У поліції повідомили деякі деталі щодо злочину. Вже є результати перших експертиз, зокрема, судово-медичної. Призначено загалом 10 різних експертиз: цитологічна, по одягу та крові, технічна щодо мобільного тощо.

Сергій Чиж, начальник слідчого управління поліції Харківської області:

Всі тілесні ушкодження характерні для падіння з висоти. Це показала судово-медичнаиекспертища. Інші травми, які могли бути до падіння, поки не знайшли. Але поліція розглядає справу перш за все як умисне вбивство, доки не буде доведене інше.

Експерти поки не можуть сказати, чи хлопець стрибнув із мосту, чи хтось штовхнув його. Але разом із тим слідчі розглядають версію і щодо того, що тіло хлопця перенесли під міст після вбивства.

Огляд місця тривав 10 годин. При собі у загиблого був мобільний, його речі лишилися при ньому.

Зараз у поліції 3 основні версії смерті підлітка:

  • вбивця може бути з кола знайомих, і скоїв злочин на грунті раптового конфлікту
  • вбивство сторонньою особою через конфлікт
  • нещасний випадок або самогубство

Розкрити злочин може допомогти відео з реєстраторів автівок, водії яких проїжджали в районі Олксіївського мосту і на самому мосту в період із 8 лютого 2021 року з 17:00 до 24:00 (пересувалися по маршруту від станції метро «23 Серпня» в бік житлового масиву Олексіївка, через міст по вулиці Ахсарова і в зворотному напрямку).

Про якісь конфлікти вдома чи в колі знайомих поліції наразі невідомо.

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.