Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліція Києва викрила канал продажу жінок до секс-рабства. Українок продавали ніби речі.

Правоохоронці виявили канал продажу людей. Через викриту мережу українок продавали до сексуального рабства, як стало відомо Вісті Ньюс. Цікаво, що сутенерами виявилися жінки. Одна з яких за кордоном живе з 2013 року. За роботу закордоном молодим жінкам обіцяли тисячі євро.
Про діяльність торговок людьми правоохоронці дізналися під час відпрацювання оперативної інформації. Жінок продавали ніби речі.


Олександр Кузьомко, заст. начальника УП протидії торгівлі людьми ГУНП м. Київ:
Було затримано двох. Дані дві особи вчинювали незаконну угоду щодо людини.

Спеціалізувалися сутенерки на вивезенні молодих киянок за кордон. Цікаво, що одна з бізнесменок вже чотири роки мешкає у Греції. Затримали банду у столичному аеропорті. Ті саме відправляли чергову партію “живого товару” на роботу. Молодим жінкам обіцяли платити близько 5 000 євро. За кожну дівчину торговці отримували певний відсоток. Наразі обидві сутенерки перебувають під вартою.

Олександр Кузьомко, заст. начальника УП протидії торгівлі людьми ГУНП м. Київ:
Відповідальність за злочин передбачує покарання у вигляді від 10 до 12 років позбавлення волі.  Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023