Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліція Харкова зареєструвала 120 повідомлень про порушення Закону України «Про вибори Президента України»

З початку передвиборної кампанії відкрито 12 кримінальних проваджень, складено 2 адміністративні протоколи. За 80 заявами під час проведення перевірки порушень законодавства не виявлено. За іншими матеріалами тривають перевірки фактів, викладених у заявах.

Так, 17 березня до Шевченківського відділу поліції звернувся спостерігач  від «Громадянської мережі «ОПОРА» та повідомив про те, що в мережі Інтернет невідома особа запрошує на мітинг, за участь в якому гарантується оплата в розмірі 150 гривень.

До Первомайського відділу поліції звернувся мешканець міста Первомайський, довірена особа кандидата на пост  Президента України. Він розповів, у приміщенні школи голова виборчої дільниці відмовив йому в реєстрації в журналі відвідувачів та відмовився називати дату наступного засідання ДВК, під час розмови виражався нецензурною лайкою у бік заявника.

Матеріали зареєстровані належним чином. Проводяться перевірки.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023