Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліція Харкова викрила наркоторговців, що продавали метамфетамін курсантам

Наркотики для курсантів. Поліція у Харкові викрила мережу торговців, що продавала метамфетамін серед майбутніх офіцерів, що зараз вчаться у військових ВИШах, як стало відомо Вісті Ньюс. Від закону організатору збуту вдавалося переховуватися 2 роки, власне весь свій час навчання у Військовому інституті танкових військ. Що відомо про збувача та кого він встиг зробити своїми клієнтами, дізналися наші журналісти.

У Харкові розкрили наркомережу. За даними поліції, торговці впродовж 2 років продавали метамфетамін курсантам військового ВИШу. І днями одного з них затримали при спробі реалізації наркотику. Курсант, підозрюваний у збуті, у Військовому інституті танкових військ вчиться саме ці останні 2 роки. Майбутні танкісти, переконують, що про наркотики у ВИШі не знають. Більшість на камеру говорити відмовляються. Хоча мережа працювала тривалий час.

23-річний курсант родом із Київщини, наразі він перебуває на території військової частини. Молодик є контрактником і прийшов вчитися на інженера-механіка. У Військовому інституті факт продажу їхнім підопічним підтвердили, але переконують, на території військового містечка цього бути не могло.

Олександр Сєнько, заступник начальника Військового інституту танкових військ з морально-психологічного забезпечення:
Наскільки я знаю, він намагався перепродати ці наркотичні засоби якимось цивільним особам. Його затримали за територією військового містечка. У цей час він офіційно перебував у звільненні. Він має право, так як одружений, перебувати у звільненні до ранку.

У поліції ж говорять про мережу наркоділків, які замовляли речовину через інтернет, потім фасували й розповсюджували.

Юрій Бутко, т.в.о. начальника відділу спецполіції ГУНП в Харківській області:
У рамках досудового розслідування під час низки санкціонованих обшуків в одного з військовослужбовців вилучено наркотичні засоби та обладнання пристосоване для вживання психотропних речовин. Також виявлені чорнові записи з обліком придбаних і збутих наркотиків.

Цікаво, що у Військовому ВИШі говорять: ще б день і затриманий перестав бути їхнім курсантом. Мовляв, ще в квітні він написав заяву про відрахування.

Олександр Сєнько, заступник начальника Військового інституту танкових військ з морально-психологічного забезпечення:
22-го числа ми отримали дозвіл на звільнення даного військовослужбовця з лав Збройних сил України, але 22-го числа близько 7-мої години він був затриманий.

Примітно, що серед клієнтів ділка було близько десятка курсантів Інституту. Усі купували метамфетамін для власного вжитку. Слідчі дії ще тривають, але у рамках відкритого кримінального провадження курсанту, що замість фаху інженера-механіка став наркоторговцем загрожує до десяти років позбавлення волі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023