Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліція Харківщини затримали банду, яку шукали з серпня

За півтисячі гривень ледь не позбавили життя. У серпні на жителя Вовчанська напали невідомі, банда до злочину ретельно готувалася, як стало відомо Вісті Ньюс. Добре знала про його фінансовий стан. Та ось тільки гроші у будинку так і не знайшли. Після майже 5-ти місяців пошуків злочинців затримали.
Напад на жителя Вовчанська вчинили 4-го серпня 2017. Потерпілий розповів – до його будинку увірвалася трійка молодиків у балаклавах. Чоловіка зв’язали та побили. Далі ж почали нишпорити будинком.


Сергій Човпан, т. в. о. начальника Вовчанського ВП:
Предмети, якими було скоєно злочин, вказували на те, що вони заздалегідь підготували цей злочин, вони володіли інформацією про можливі значні кошти у господаря будинку, але вилучити їм вдалося лише 450 гривень.
Знайти зловмисників вдалося лише за кілка місяців.
Сергій Човпан, т. в. о. начальника Вовчанського ВП:
Тривалий час була організована робота по розкриттю вказаного злочину. Було залучено значні сили та засоби. Та вдалось розкрити цей злочин.
Нападників затримали. Усі троє – харків’яни 30, 24, 19 років. Наразі вони перебувають під вартою. Їх звинувачують у скоєнні розбою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років. Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023