Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліція Донеччини розкрила подвійне вбивство: затримані два брати

На Донеччині, у Селидові днями на місцевій водоймі знайшли тіла двох чоловіків, як стало відомо Вісті Ньюс. Їх просто забили тим, що потрапило під руку нападникам. У скоєному поліція підозрює двох братів. Хто став жертвами та чому молодики пішли на злочин, дізналися наші журналісти.

Два трупи біля водойми – про страшну знахідку селидовській поліції повідомили у 20-тих числах квітня. На тілах загиблих чоловіків були й ножові поранення і сліди побиття. Однією з жертв нападників став сторож, що працював тут і жив біля місця відпочинку.
Артем Кисько, начальник управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області:
По-перше, почали відпрацьовувати найближчі населені пункти, громадян, які там проживають опитували. Близько 500 осіб було опитано. Встановлювалися особи, які приїжджали на цю водойму з метою відпочинку, які знали потерпілих. Приблизно через тиждень роботи було отримано інформацію відносно двох братів, які проживали у найближчому селищі.

Увагу оперативників до братів – молодиків -92-го та 93-го років народження – привернуло те, що один із них за добу до вбивства вийшов із в’язниці.
Ірина Терьохіна, начальник слідчого відділення Селидівського відділу поліції:
Обґрунтовано підозрюються у вчиненні вказаного правопорушення. Вони дають покази.

Поліція на початку відпрацьовувала кілька версій вбивства – по-перше, економічна діяльність жертв, по-друге, кримінальні розборки. Виявилося, що брати пішли на вбивство з особистих причин – за їхніми словами, помстилися кривднику своєї сестри. А ось сторож просто виявився небажаним свідком.
Артем Кисько, начальник управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області:
Вже коли виходили, він вийшов їм на зустріч. Та ними було прийнято рішення вбити і його. Вони розправилися також жорстоко і зі сторожем даної водойми.

Обох затриманих суд лишив під вартою на 60 діб без застави. А за умисне вбивство двох та більше осіб закон карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023