Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліція Черкас розкрила страшне вбивство таксистки

Страшне вбивство на Різдво розкрите. Черкаські поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві місцевої таксистки, як стало відомо Вісті Ньюс. Про зникнення матері правоохоронцям повідомила дочка – жінка не повернулася вранці з роботи.

Мерседес Vito водійки та її саму почали шукати силами всієї обласної поліції та Національної гвардії. До

пошуків залучили також і водолазів, адже як з’ясували у ході аналізу камер спостереження слідчі, маршрут таксі проходив і біля місцевих водойм. Спочатку в Черкасах знайшли покинуту машину, а далі й двох підозрюваних у нападі та угоні. На жаль, після цього виявили й тіло зниклої, її покинули в лісосмузі.

Вбитій був 41 рік. Поліцейські інформують про двох злочинців, чому пішов на вбивство 20-річний затриманий молодик пояснив трьома словами.
Затриманий за підозрою у вбивстві:
– При яких обставинах була вбита людина?
– Був дуже п’яним, зарізав ножем.
Валерій Лютий, начальник поліції Черкаської області:
Була отримана інформація на особу, яка могла в ту ніч пересуватися на вказаному транспортному засобі і, вірогідно, могла скоїти даний злочин. При опрацюванні даної інформації, по-перше, була затримана 1 особа – це місцевий житель, міста Черкаси. А потім наступного дня при опрацюванні території міста Черкаси було затриманого другого спільника, який скоїв даний злочин.
Валентин Кожухівський, начальник слідчого управління поліції Черкаської області:
Зона пошуку складалася в нас дуже масштабна. Пошуку самої зниклої – це місто Черкаси, місто Сміла та Смілянський район. Зібрали достатню доказову базу, яка свідчить про причетність 2 осіб – чоловіка і жінки – до скоєння кримінального правопорушення. Вони на даний час затримані. І їм оголошені підозри по 2 кримінальним статтям – за фактом навмисного вбивства та заволодіння транспортного засобу.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023