Поліція буде використовувати спецпристрої для вимірювання швидкості «TruCam»

Від 8-го жовтня поліція використовуватиме на дорогах прилади вимірювання швидкості, як стало відомо Вісті Ньюс. Йдеться про спецпристрої «TruCam». Їх застосовуватимуть у місцях концентрації ДТП, на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного та національного значення. Впровадження апаратури у поліції називають превентивним заходом.

Знизити швидкість на завідомо небезпечних ділянках дороги. В Україні ввели пристрої для вимірювання швидкості. Від 8-го жовтня «TruCam» вже на дорогах.

Пристрій використовуватимуть виключно за наявності попереджувального знаку про те, що ведеться фото- та відеофіксація правопорушень. Водночас використання приладу буде здійснюватися поряд зі службовим транспортним засобом, який буде стояти з увімкненими проблисковими маячками синього кольору. Інформація про такі місця вже оприлюднена та буде постійно оновлюватися.

Олексій Білошицький, 1-ший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Нацполіції України:
Є запобіжники щодо зловживань. Прилад містить в собі спеціальну систему шифрування даних. Тобто неможливим є втручання в ті дані, які створені за допомогою даного приладу. Інспектор не має доступу і не може видалити будь-які моменти самостійно. Також прилад містить так званий лічильник правопорушень, які були зафіксовані за допомогою даного приладу.

Контроль за відповідністю кількості зафіксованих правопорушень та притягнених до відповідальності буде здійснюватися у відділах моніторингу в кожному управлінні патрульної поліції. Тиждень така фіксація фактів перевищення швидкості здійснюватиметься у пілотному режимі.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100