Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Поліна тепер працює й у вигляді мобільних патрулів у Вінниці

Поліна або ж Поліція проти насильства тепер працює й у вигляді мобільних патрулів, як стало відомо Вісті Ньюс. У Вінниці почали цілодобову роботу дві такі групи. До складу екіпажів входять працівники превенції – дільничні офіцери поліції, працівники ювенальної превенції, патрульної поліції тощо. Задача правоохоронців прибути на виклик, де вчиняється домашнє насильство, та допомогти людям у скруті.

Мобільні групи Поліції проти насильства або ж Поліни працюють цілодобово. Саме вони виїздять на виклики про домашнє насильство.

Представник мобільної групи Поліна:

У правоохоронців, які опікуються родинами, вже є моніторинг ситуації в регіоні. Наголошують, злочинів більше на свята та вихідні. Часто їх спричиняє алкоголь. Зараз вінницькі поліцейські говорять про понад 7 700 викликів щодо сімейних сварок.

Руслан Мороз, заступник начальника ГУНП Вінниччини:

До складу екіпажів входять працівники превенції – дільничні офіцери поліції, працівники ювенальної превенції, патрульної поліції тощо. Вони відвозять постраждалих до медиків, сприяють комунікації між жертвами та психологами, юридичними та громадськими організаціями.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023