Погода в Україні: у Харкові збирають малину

Погодою небесна канцелярія  в Україні не тішить, як стало відомо Вісті Ньюс.  Бо поки в деяких регіонах майже щогодини витягають зі снігових заметів автівки, в інших панує аномальна весна. Дозрівають навіть перші ягоди. Грудневою малиною похизувалися жителі Харкова.

ФОТО gx.net.ua

Перші заметілі до України прийшли ще кілька тижнів тому. Тоді через ожеледицю були заблоковані окремі місця в центрі та на заході країни. Впродовж трьох днів 14-17-го грудня зима знову нагадала про себе. І знову у центральних та західних областях. У сніговому полоні опинилися ті, хто проїздив трасою “Київ-Одеса”. На ранок 20-го грудня дорогу тут розчистили та частково відновили рух.
На Черкащині ж до ліквідації наслідків негод довелося долучатися і рятувальникам. Аби швидше витягати автівки із заметів тут на дороги вивели навіть бронетехніку та пожежні машини. Для руху вантажівок тут відкрили окрему смугу. Адже за статистикою, саме великогабаритний транспорт найчастіше заважає руху інших автівок
Для тих, хто все ж опиняється у сніговому полоні, київські та черкаські поліцейські на межі областей відкривали пункти обігріву. Тут і відпочити можна, і зігрітися, і негоду перечекати. А поки в центрі й на заході вирує справжня зима, у Харкові дозріває малина. Про це днями написали жителі Холодногірського району. Фотографію розмістили місцеві ЗМІ.

18 декабря – время собирать малину! Свеженькая, с кустика. Такого у нас еще не было! – розповідає харків’янка Ася.

Гідрометцентр же інформує – зима 2017 для Харківської області рекордно тепла. 14 і 16-го грудня стовпчики термометрів показали 8 градусів тепла. У ці дні погода побила власні рекорди, востаннє так тепло на Харківщині було в 1957 році.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.