Подвійне вбивство у Харкові: Безрук провину не визнає і не розкаюється

Зізнався у скоєному, але провину не визнає і не розкаюється, як стало відомо Вісті Ньюс. Обвинуваченому у подвійному вбивстві в Харкові обирають запобіжний захід у Київському районному суді.
Костянтин Безрук відмовився пояснити, чому в неділю розстріляв свого друга та його екс-дружину. Сказав, що його ніхто не зрозуміє. Але на питання, чи розкаюється він у своїх діях, відповів – ні. І сказав, що не мав іншого вбору.
безрук, убийство ХарьковПравоохоронці наголошують, що мотивом чоловіка були гроші – 100 тисяч доларів. Але захист Безрука наполягає на іншому – мовляв, чоловік не спав 14 днів через погрози. І про це писав звернення до Зміївського РВ. Адвокат також підкреслює, що її підзахисний не може коментувати те, що сталося, адже він погано себе почуває.
Судом встановлено, що на психіатричному обліку чоловік не перебував, і це підтвердив сам обвинувачений.

На питання адвокатів, коли його затримали Безрук сказав:
Я еще не совсем отошел, от того, что пережил, поэтому в числах путаюсь.

Прокуратура просить лишити Безрука під вартою на 60 діб без права застави. Адвокат затриманого, посилаючись на свого підзахисного, попросила визначити чоловіку заставу.
200 тисяч доларів, які знайшли в машині при затриманні, є грошима дружини Безрука – це повідомила адвокат.
Нагадаємо, 40-річний харків’янин і його 40-річна екс-дружина з Ровно були застрелені в квартирі 24 червня. Поранена їхня 12-річна донька. Вона в лікарні з 3-ма кульовими пораненнями.

Адвокат просить заставу не більше півмільйона.

Залишити відповідь