Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Подробиці слідства у справі про вбивство Катерини Гандзюк

На засіданні Верховної Ради правоохоронці відзвітували про хід слідства у справі про вбивство Катерини Гандзюк, як стало відомо Вісті Ньюс. За даними очільника поліції Сергія Князєва, слідчі встановили всі обставини готування та вчинення злочину в результаті допитів затриманих осіб та 367 свідків. Під час розслідування провели 9 обшуків, понад 20 експертиз, понад 100 негласних слідчих дій. У результаті слідчі з’ясували, що в липні цього року організатор запропонував виконавцю побити секретаря Херсонської міськради. За це він пообіцяв винагороду в сумі 5 тисяч доларів. Проте надалі плани злочинців змінилися, вони вирішили застосувати сірчану кислоту. Напередодні вчиненого злочину 26-го липня організатор, його співучасник та безпосередній виконавець придбали речовину. Надалі організатор розподілив ролі між співучасниками.

Хід розслідування вбивства Катерини Гандзюк прокоментував Петро Порошенко. За словами Президента, злочин проти херсонської активістки значною мірою розкритий. Наразі знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Не зважаючи на це, Президент наголосив, що не вважає, що злочин розкритий до кінця.

У поліції оприлюднили фрагменти відео зі слідчого експерименту та допитів чоловіків, яких вважають виконавцями нападу на Катерину Гандзюк. Нагадаємо, що після її смерті 4-го листопада, справу перекваліфікували на вбивство на замовлення.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023