Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Податкова Харкова закликає декларувати свої доходи вчасно

Про необхідність подання декларацій сьогодні знає кожен українець. Проте далеко не кожен дотримується цього правила. Подати приклад українцям вирішив директор Харківського академічного театру музичної комедії. Разом із ним до податкової навідались і журналісти Вістей.

Новий рік вже перевалив за 3-тій місяць, а це значить, що настав час декларувати свої доходи. Тож зранку директор Харківського театру музичної комедії поспішає не на робоче місце, а до податкової служби.
Ігор Коваль, директор Харківського академічного театру музичної комедії:
Я пришел задекларировать свои доходы, как законопослушный гражданин Украины. Я считаю, что вовремя заполненная декларация – долг каждого человека, который думает о своей стране, об Украине, о Харькове, Харьковской области, чтоб наши дети и внуки жили в правовом государстве. Все зависит от нас и начинать нужно с себя. Я потому пришел заполнить декларацию.

Статистика свідчить, що у порівнянні з минулими роками кількість сумлінних городян, що реєструють своє фінансове становище, зростає – наголошує начальник харківської податкової Юрій Зайцев.

Юрій Зайцев, начальник Центральної ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС у Харківській області:
Працівниками центральної об’єднаної податкової служби міста Харкова було прийнято майже 400 декларацій про майновий стан і доходи. Але ми не припиняємо закликати та наголошувати на необхідність декларувати доходи одержані протягом минулого року. Кожен повинен розуміти усю відповідальність та необхідність декларування доходів. Адже це майбутнє наших дітей та нашої країни. Ще раз нагадуємо: граничний строк подання декларацій – до першого травня. Будьте відповідальними і будуймо країну разом.

Зареєструвати свої доходи просто, у разі будь-яких питань співробітники податкової вам допоможуть. Крім цього подати декларацію можна і дистанційно – зайшовши на сайт Державної податкової служби.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023