Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Податкова Харкова закликає декларувати доходи

В Україні триває процес декларування доходів за 2017 рік. Наскільки активно харків’яни подають декларації, Вісті Ньюс аналізували на прикладі Східної ОДПІ міста. Тим часом у податкових інспекціях Харкова нагадують про необхідність відзвітувати, про податкову знижку, якою можуть скористатися громадяни, а також інформують про нововведення щодо оподаткування на землю.

З початку року 703 городянина подали декларації про свої доходи за 2017 рік. Це дані щодо Немишлянського, Індустріального, Слобідського та Основ’янського районів, які обслуговує Східна ОДПІ міста.

Ольга Андрєєвська, в.о. начальника Східної ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС:

Задекларировали 138 млн доходов. Из них 11 миллионеров задекларировали 41 миллион своих доходов. Хотелось бы обратиться к гражданам, что по декларациям, которые были поданы, срок оплаты 1 августа 2018 года. Дополнительно в бюджет поступит 0,2 млн подоходного налога, а также 0,8 млн военного сбора.

До списку тих, хто вже відзвітував 22-го березня потрапив і харківський співак Олександр Кварта. Він щороку знаходить час, щоб прийти до податкової й заповнити декларацію. Знає, що можна зробити це й онлайн, але приходить особисто, щоб своїм прикладом надихнути й інших.

Олександр Кварта, співак:

Только от того зависит благосостояние нашего района, и не только, а и города, и соответственно всей нашей Украины.

Тим часом у податкових інспекціях нагадують про зміни в податковому кодексі, які стосуються землі. Зокрема про пільги, введені з початку року.

Ірина Шипуліна, гол. державний ревізор-інспектор відділу Східної ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС:

Если физическое лицо, владелец земельных участков, имеет в собственности несколько земельных участков одного вида использования и общая площадь таких земельных участков превышает предельные нормы, то такое физическое лицо подает в контролирующий орган по месту расположения земельных участков до 1 мая текущего года заявление в произвольной форме и копию документов, подтверждающего льготу. Льгота начинает применяться с налогового периода, в котором подано заявление.

Також українцям нагадують про можливість скористатися податковою знижкою. Із січня до березня це вже зробили 223 харків’янина, які обслуговуються у Східній ОДПІ.

Ольга Андрєєвська, в.о. начальника Східної ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС:

К возврату из бюджета 468 тысяч. На сегодняшний день уже по 97 гражданам сумма возврата составила 198,2 тысячи гривен.

І якщо кампанія декларування доходів триває до 1 травня, то податкову знижку можна отримати протягом усього року.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023