Побиття Ширяєва – коментар із лікарні та заява про непричетність “Нацкорпуса”

У Харкові побили Олега Ширяєва. Екс-очільник громадської організації, а потім батальйону поліції “Східний корпус” розмістив інформацію про напад на нього на своїй сторінці у соцмережах, як стало відомо Вісті Ньюс. Він написав, що його побили напередодні ввечері у спорткомплексі «Локомотив», там проходив Чемпіонат України з боксу. Чоловік навіть назвав прізвища тих, хто напав на нього. Переконує, що всі вони належать до “Національного корпусу”. У структурі, яку звинувачує Ширяєв, також прокоментували його заяву – наголошують, він сам спровокував конфлікт, але, хто бив, не знають. Правоохоронці розслідують справу як хуліганство. На даний час особи правопорушників встановлені, слідчі дії тривають. Нагадаємо, що Олег Ширяєв є фігурантом справи про рейдерське захоплення на елеватор у Занках. Зараз чоловіка суд відпустив під заставу у мільйон гривень.

Олег Ширяєв, побитий, екс-очільник ГО Східний корпус:

Меня поджидали около 50 человек “Национального корпуса”, руководил которыми Максим Жорин, Сергей Величко, Константин Немичев. Всех этих люде я видел неоднократно. Они начали мне угрожать мне, моей жизни, моим друзьям. Говорят, что ты сюда приехал? После чего начали избивать. Били телескопическими дубинками, и в результате я уехал на машине скорой помощи. Я видел, что у них при себе было оружие. Огнестрельное. Но они его не применяли.  Били куда попало – телескопическими дубинками, ногами. Они говорят, что я предал Азов.

Костянтин Немічев, представник “Національного корпусу”:

Він підійшов спілкуватися з хлопцями – свідками подій, які відбувалися в Занках. І якось так.  Я був далечко від місця цієї події, тому знаю, що він провокував хлопців. І то на то і вийшло. А ворогів у нього у Харкові багато. Це починаючи від якихось підприємців, яких він грабував по Харкову, закінчуючи сільхозом. Тому, хто його побив, я не можу відповісти.  Те, що він заявив – це пустослів’я.

Олексій Кучер, адвокат Олега Ширяєва:

На 100% там зламаний ніс, наскільки я розумію, там відбудеться оперативне втручання з боку лікарів. Погрози на адресу надходили вже давно. Ми про це повідомляли. Більше того напередодні ми направили відповідні листи-заяви про погрози вчинення злочину вбивства в правоохоронні органи. Ще до того, як відбулася ця подія.

Тетяна Івлєва, прес-офіцер Холодногірського ВП:
За даним фактом слідчими кримінальної поліції Холодногірського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за статтею 296 ч. 2 “хуліганство” ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 4 років. Слідчими проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення обставин події та затримання причетних до скоєння злочину. Зараз опитуються свідки, виймаються відеозаписи, ніхто наразі не затриманий. Проводяться досудові слідчі дії.

 

Залишити відповідь