Платити за газ і його доставку онлайн – це безпека споживачів і підприємств

Бути вільним від черг завдяки онлайн-сервісам. Саме так користувачі комунальних послуг у Харкові усе частіше платять за газ і його доставку. І особливо це стало затребуваним в умовах карантину. Онлайн-оплата виконує 2 важливі функції: дає безпеку споживачам газу і фінансову стабільність підприємствам.

Замість походу на вулицю та порушень карантину в чергах – затишна кухня. Харків”янка Олена оплачує за комунальні кількома натисками в мобільному.

Олена Тимофєєва, оплачує комунальні через 104.ua:

Мы с мужем всегда стараемся вовремя платить за коммунальные: за газ, за свет, за электроэнергию. Во время карантина сейчас мы платим онлайн. Спокойно и удобно.

Онлайн-сервісом давно користуються і в родині Євгенії. Зручність додатку 104.ua на сайті чи у вайбер-боті дає змогу більше часу проводити з сином.

Євгенія Ніколаєва, сплачує через Особовий кабінет 104.ua:

Тратить время на очередя в банке – это не про нашу семью. Мы стараемся все счета оплачивать онлайн. Так и быстрее, и удобнее. На сайте 104.юа зарегестрировались около 5 лет назад. Зашел, посмотрел свой счет, оплатил и все. А тем более в период карантина это очень удобно для членов моей семьи.

За час карантину все більше харків”ян обирають онлайн-додатки для оплати за газ і його доставку. Але в складній економічній ситуації частина домогосподарств перестала оплачувати комунальні стабільно. У газорозподільних компаніях нагадують – від вчасних проплат залежить робота підприємств критичної інфраструктури.

Сергій Яковенко майстер аварійно-диспетчерської служби

Газ взрывоопасен, и он не спрашивает: карантин сейчас или нет, выходные или праздники. Поэтому аварийно-диспетчерская служба всегда работает в штатном режиме 24 часа в сутки 7 дней в неделю.

До харківських газовиків щоденно надходить пів сотні викликів різного рівня небезпеки. Аварійні служби 104 газових компаній працюють на своїй передовій як і служби 101 та 102.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.