Платники акцизного податку Харківщини поповнили місцевий бюджет на майже 240 млн грн

У Головному управлінні фіскальної служби Харківської області проінформували, що саме така сума акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів надійшла до місцевої скарбниці за 10 місяців 2018 року.
При цьому очікуваний показник за січень – жовтень 2018 року складав 213,8 млн грн, тож його виконано на 112,1 %. До місцевого бюджету додатково зібрано 25,9 млн грн.
Платники акцизного податку Харківщини поповнили місцевий бюджет на майже 240 млн грнКрім того, в ГУ ДФС у Харківській області розповіли про вжиті заходи щодо детінізації ринку підакцизних товарів. З метою скорочення тіньового обігу підакцизних товарів протягом січня-жовтня 2018 року проведено 611 перевірок суб’єктів роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Найбільш поширеними випадками порушень, виявлених в ході зазначених перевірок, є торгівля підакцизними товарами у невстановлених місцях (269 випадків), недотримання мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої (178), порушення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби (73), відсутність прибуткових документів на підакцизні товари та невидача касових чеків (73), безліцензійна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами (47) тощо.
За результатами розгляду матеріалів зазначених перевірок до суб’єктів господарювання будуть застосовані фінансові санкції на загальну суму майже 7 млн грн, надходження до бюджету склали 4,9 млн грн.

ГУ ДФС у Харківській області

Залишити відповідь