Пісочинський міст після кількамісячного ремонту відкрили на Харківщині

Пісочинський міст відкрили після кількамісячного ремонту, як з’ясували Вісті Ньюс. Шляхопровід був зведений у 1975 році. На початку реконструкції дорожнє полотно тут було визнане аварійним. Адже капітально не ремонтували міст на трасі Київ-Харків-Довжанський майже півстоліття. Після робіт 72-метровий шляхопровід укріпили, замінили гідроізоляцію та огородження.

Навантаження на цей міст – 40 тисяч автівок на добу. При цьому шляхопровід не зупиняли на капремонт із 1975 року, тобто від моменту зведення. Роботи з відновлення шляхопроводу почали восени минулого року.
Євген Зражевець, начальник служби автомобільних доріг в Харківській області:
Були труднощі. Складнощі пов’язані з інтенсивністю руху як легкових, так і вантажних автомобілів. В нашій області це епіцентр інтенсивності. На сьогоднішній день пікове навантаження сягає 40 000 автомобілів на добу. Зрозуміло, що це виїзд на Київ і заїзд з Києва, а також це фактично окружна дорога, де рух фактично йде цілодобово.
Після робіт в автодорожній службі обіцяють – без жодного ремонту міст проживе щонайменше 12 років.
Євген Зражевець, начальник служби автомобільних доріг в Харківській області:
Ми в 2017 році демонтували значну частину цього шляхопроводу, балку демонтували, яка була крайня, і вона була вщент зруйнована, фактично були зруйновані всі тротуарні блоки і ми демонтували, потім замінили балку.
4-го січня оновлений міст відкрили для руху.
Юлія Світлична, губернатор Харківської області:
Ремонт було зроблено за державні кошти, які були виділені. Це трохи більше ніж 10 мільйонів. Але скажу, що цей міст знаходився у дійсно важкому стані.
Нагадаємо, що в листопаді 2017 року повідомляли про вихід на фінальну стадію ремонту іншого мосту – Губарівського шляхопроводу. Він з’єднує Харківщину з Сумською областю. Міст визнали аварійним і понад 10 років він був закритим для руху транспорту.

Залишити відповідь