Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Підтримував терористів, а потім пішов в українські прокурори

У Донецькій області поліція викрила 36-річного чоловіка, який служив у лавах бойовиків, як стало відомо Вісті Ньюс. За даними карного розшуку він у 2014 році здійснював перевірку автотранспорту та осіб у захопленому бойовиками населеному пункті Бахмутського району. Також ніс службу зі зброєю на місцевих блокпостах. Зараз щодо перебіжчика ведеться досудове розслідування в рамках кримінального провадження за статтею «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності». Прокурору вже повідомили про підозру, наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу для нього. Цікаво, що підслідний співпрацювати з поліцейськими відмовляється.
Для довідки, із початку року працівники поліції тільки Донецької області затримали 75 осіб, які брали участь у діяльності незаконних збройних формувань. Цим людям повідомили про підозру. Ще 13 особам повідомили про підозру заочно, вони знаходяться у розшуку.

У ході досудового розслідування було встановлено, що на 2014 рік ця людина була діючим працівником Міністерства юстиції одного з територіальних підрозділів. Він примкнув до незаконних збройних формувань і зі зброєю здійснював патрулювання Бахмутського району. І на той період часу він був працівником юстиції. Потім, коли було оголошено конкурс до прокуратури, він пройшов на умовах конкурсу та став прокурором територіальної прокуратури.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023