Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Підрив на міні на Харківщині – це 171-ша людина, яка постраждала через російські боєприпаси

Чоловік підірвався на міні в с. Довгалівка Ізюмського району – про це повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.

Близько 15:30 перебуваючи на власному подвір’ї, на невідомому вибуховому пристрої підірвався та отримав поранення 59-річний чоловік. Зараз медики надають йому усю необхідну допомогу. Вкотре закликаю усіх пам’ятати про високу мінну небезпеку на Харківщині. У разі виявлення підозрілого предмета у жодному разі не торкайтесь його. Потрібно негайно відійти на безпечну відстань та повідомити в ДСНС або Нацполіцію. Будьте максимально уважні та обережні.

За даними регіонального Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у Харківській області з 24 лютого 2022 року від вибухонебезпечних предметів постраждало 170 цивільних, 27 людей загинуло. Зокрема, після деокупації на території регіону вже сталося 137 випадків підриву цивільного населення внаслідок спрацювання вибухонебезпечних предметів, загинули 24 особи.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023