Підприємці ТЦ “Барабашово” стурбовані розхитуванням ситуації

Підприємці ТЦ “Барабашово” стурбовані втручанням у їх роботу сторонніми. Це стало фактором, який не дає бізнесменам заробляти. І б’є по торговельному центру навіть більше, ніж складний економічний стан. Думки підприємців у відео.

Ринок, який не просто вистояв 90-ті, а й дав вижити тисячам харків’ян, втрачає своїх покупців. Виною всьому  не стільки нестабільна економічна ситуація в країні, скільки розхитування ситуації всередині ТЦ Барабашово  вважають підприємці.

Після втручання в життя ринку псевдоактивістів і політичних діячів ситуація для представників бізнесу стала плачевною. Так звані тітушки та надумані розборки, нерозуміння того, чи працює ринок взагалі  все це в комплексі не просто знижує середній чек, а й позбавляє заробітку зовсім.

Руслан Гусейнов, більше 15 років є підприємцем ТЦ “Барабашово”:

В последнее время на рынке участились случаи набега титушни, непонятных людей, постоянные вызовы полиции, постоянные столкновения. Мы сейчас находимся в таком тяжелом положении, с одной стороны торговли нет, с другой эти внутренние раскачки.

Не рятує і те, що пропозиції ринку часто ширше, ніж у будь-якого магазину. Товари, які можна знайти тут, не зустрічаються в такому асортименті і кількості ніде.

Байрак Ігор, підприємець ТЦ “Барабашово”:

Посмотрите, даже если брать по этому магазину, техника, которая представлена здесь, ни в одном супермаркете в таком ассортименте ее не существует. То есть здесь есть потенциал у этого рынка. Рынок мог бы развиваться и, наверное, основные вопросы: будет ли этот рынок развиваться.

Не дивлячись на всі позови, підприємці платять за оренду і послуги ринку. У комплексі з тим, що покупець цурається приходити на ТЦ, приватні підприємці несуть великі втрати. Не шанують так звані «активісти» навіть тих, хто захищав Україну в найскладніші часи (АТО).

Черкашин Олег, учасник АТО, підприємець ТЦ “Барабашово”:

Рынок идет навстречу тем, кто защищал Украину, и выделяются торговые места для ведения предпринимательской деятельности тем, кто вернулся с войны и хочет реализовать себя в бизнесе. Но, к сожалению, абсурдность и заполитизированность ситуации на рынке делает это невозможным на сегодняшний день, так как люди считают, что у нас можно вести себя скажем как им удобно.

Тараненко Володимир, учасник АТО, підприємець ТЦ “Барабашово”:

Я несу убытки. Во-первых, я проплатил уже 2 месяца за это торговое помещение, я не могу сейчас торговать. Плюс был закуплен товар, который тоже просто лежит на складе.

Від розгойдування ситуації на Барабашово виграють тільки інші харківські ринки, куди стала їздити основна частина покупців ТЦ.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100