Підозрюваному в нападі на оператора Вадима Макарюка можуть змінити запобіжний захід

Апеляцію на запобіжний захід подав і сам підозрюваний Сергій Козлюк, і прокуратура. Розгляд відбудеться 24 червня 2019 року. Головуючий у справі – суддя Олена Кружиліна. Судді колегії – Вікторія Яковлева, Валерій Бездітко.

Відео, де Сергій Козлюк стріляє з пістолета, облетіло мережу. За словами підозрюваного він був дезорієнтований і стріляв зі стартового, «щоб привернути увагу поліції». Діям чоловіка дадуть правову оцінку під час досудового слідства, а як це виглядало, можна побачити на відео.

Опубліковано Барабашово Харьков Понеділок, 10 червня 2019 р.

Козлюк проходить підозрюваним у справі від 7 червня 2019 року, коли на території торгівельного центру «Барабашово» стався конфлікт серед підприємців та представників громадських об’єднань. Під час конфлікту був жорстоко побитий оператор місцевої служби теленовин Вадим Макарюк.

Ухвалою слідчого судді Київського районного суду міста Харкова від 12 червня 2019 року Сергію Козлюку було застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем мешкання та заборонено його залишати без дозволу слідчого органу, прокурора або суду, цілодобово, в межах строку досудового розслідування, до 10 серпня 2019 року.

У суді Сергій Козлюк заявив, що до жодної громадської організації не належить. Хоча підприємці, які в день обрання запобіжного заходу прийшли до Київського райсуду, щоб захистити чоловіка, були переконані, що він належить до «Національного корпусу». Повідомляє Громадське.

Окрім того саме з цією організацію підприємці підписали меморандум про юридичну допомогу.

ФОТО nakipelo.ua

Також Немічев зазначив інформацію щодо Козлюка:

ФОТО nakipelo.ua

Проте про можливий зв’язок із організацією пише і «КПвУкраине»:

Личность подозреваемого полиция установила спустя несколько дней. Задержанным оказался Сергей Козлюк, его имя давно связывают с “Нацкорпусом“. Кроме прочего, он был известен как руководитель группы бойцов общественной организации “Восточный корпус”, которая в сентябре 2015 года устроила побоище в селе Уды. Тогда молодчики также защищали интересы участника хозяйственного конфликта».

Нагадаємо, підозру Сергію Козлюку органом досудового розслідування пред’явили за 3 статтями:

  • частиною 3 статті 171 (перешкоджання законній та професійній діяльності журналістів),
  • частиною 4 статті 296 (хуліганство із застосуванням зброї),
  • частиною 1 статті 345-1 (погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь